Home › Te środki pomagają zmniejszenie nadwagi na zawsze

Te środki pomagają zmniejszenie nadwagi na zawsze

Jagody acai spotkać można jedynie w buszach Amazonii. Ich właściwości prozdrowotne oraz odchudzające znane są ludziom na całym świecie. Oczywiście przywiezienie tych małych owoców do naszego kraju nie jest realne, dlatego skutecznie zastępuje się je kapsułkami na bazie acai, czy ich sokiem. Jakie działania posiada?Rozważania na temat soku z owoców acai określiły i potwierdziły mnóstwo właściwości tego owocu. Przede wszystkim dotyczą one przeciwdziałaniu wielu chorób, ale i funkcje wspomagające w ich leczeniu. Oczywiście najbardziej słyną ze wspomagania utraty wagi. Sok z acai zawiera 12 polifenoli, które odpowiedzialne są głównie za pracę układu krwionośnego człowieka.

Zatem pozwalają uniknąć zawału serca, choroby wieńcowej, miażdżycy.

Antyoksydanty, które także odszukać można w acai opóźniają przebieg starzenia i walczą z wolnymi rodnikami. Znajduje się tam więcej, aniżeli w uważanych za przodownika winogronach. W acai sklasyfikowano 29 kwasów nienasyconych, łącznie z Omega 6 i Omega 9 – pozwalają one minimalizować niedobry cholesterol. Dla czynnych fizycznie acai też mają znaczenie. Kryją bowiem ogrom aminokwasów – oddziaływują na jakość i siłę mięśni. Białko działa przy tym na jakość skóry, włosów i paznokci.

Dodatkowo sok podnosi energię.

Składniki jagód acai mają też wpływ na obniżenie ryzyka uaktywnienia raka, choroby Alzheimera, osteoporozy i mnóstwa innych schorzeń.

Przymiotów jagód jest sporo.

Wypada wprowadzić do powszedniej diety te zbawienne jagody, w różnej postaci, aby chwalić się nie tylko zdrowiem, siłą, witalnością lecz także szczupłą figurą. Indianie z Ameryki Południowej stosują acai od stuleci i cieszą się długim życiem, krzepą i młodym wyglądem..
Sporo wiedzy znajdziesz tutaj:: masse musculaire traduction