Home › Siłownia - grunt to właściwe przygotowanie

Siłownia - grunt to właściwe przygotowanie

Jak w każdym wypadku na początek teoria. Poznanie własnej anatomii jest wskazówką do prowadzenia świadomych i błyskotliwych treningów. To pozwoli przyzwoiciej zrozumieć istotę treningów siłowych. Poleca się też kooperację ze specjalistą, jaki opracuje plan treningowy. Mając go w dłoni można rozpocząć pierwszy trening. Nie należałoby na tym etapie przeceniać własnych możliwości, bowiem może to przynieść o wiele więcej szkody aniżeli pożytku.
Z instruktorem należałoby wyznaczyć własne cele. Inne albowiem będą treningi, które mają polepszyć wydolność organizmu ludzkiego, inne pomogą w zrzuceniu zbędnych kilogramów, a jeszcze inne wyrzeźbią figurę. Odpowiednio nie zapominać także o kilku zasadach, np.

dopasowaniu własnych codziennych przyzwyczajeń żywieniowych do zdrowych pragnień organizmu ludzkiego oraz abstynencji od używek, słodyczy oraz tłustych przekąsek. Dieta ma opierać się na zdrowych zasadach piramidy żywieniowej, obejmować ogromną ilość owoców, jarzyn i innych towarów, jakie będą dostarczały do organizmu ludzkiego właściwej ilości składników kalorycznych zgodnie z jego zapotrzebowaniami.

Zaleca się także stosowanie sprawdzonych suplementów diety..


<< Poprzedni
Następny >>