Home › Niedroga wyprawa do Izraela

Niedroga wyprawa do Izraela

Większość Polaków, niekoniecznie Katolików, ochoczo zobaczyłaby Jerozolimę. Nic w tym zaskakującego, jest to magiczny obszar, mający bardzo dużo zabytków. Sam Izrael a także jego stolica, Tel Awiw, również oferują pełno wrażeń. Jeśli chcesz wybrać się do tego kraju i nie stracić fortuny, musisz wiedzieć, jak właściwie zorganizować swoją wyprawę. Niedrogie linie samolotowe już od kilku lat oferują interesujące opcje podróży do Tel Awiwu.

Lecz w rozróżnieniu od terminu, opłata za identyczną wycieczkę może być różna.

Zupełnie nie opłaca się odwiedzać Izraela w lipcu oraz w sierpniu - wówczas temperatura jest niezwykle wysoka a ceny lotów wygórowane. Najprzyjemniejsza pogoda panuje tam od marca nawet do czerwca, wtedy jednak ceny lotów także nie są zbyt atrakcyjne.

Z kolei w październiku zaczyna się sezon deszczowy, wtedy można udać się do tego państwa za 200 złotych w dwie strony.

Mimo opadów, temperatura wciąż jest wyższa niż 20 stopni, a opady nie trwają wiecznie. Żeby z Tel Awiwu trafić do Ziemi Świętej można użyć zarówno pociągu jak i autobusu. Lepiej zakwaterować się w Tel Awiwie, a w obrębie wycieczki zobaczyć to historyczne miejsce. Będzie to metoda o wiele bezpieczniejsza, jeśli ktoś obawia się przebywać w okolicach strefy Gazy. Izrael to fascynujący, historyczny kraj, który może dostarczyć mnóstwo rozrywki, nie jedynie dla osób religijnych. W stolicy można udać się na plaże, spróbować wycieczki do Hajfy, skosztować smakowitej, lokalnej kuchni. Jerozolima znajduje się parę godzin drogi od stolicy, samą przeprawę przemierzamy drogą lądową - pociągiem albo autobusem. Ziemia Święta jest miejscem całkiem bezpiecznym, lecz w trakcie dwutygodniowej wycieczki, lepiej na dłużej pozostać w Tel Awiwie.
.
Informacja z:: pastillas naturales para adelgazar