Home › Nie wiesz może czy jagody powodują spadek wagi - szukam łatwego sposobu na zmniejszenie wagi

Nie wiesz może czy jagody powodują spadek wagi - szukam łatwego sposobu na zmniejszenie wagi

Owoce acai, z wyglądu nieokazałe, przypominające borówkę amerykańską bywają perfekcyjnym składnikiem przyspieszającym redukcje masy. Przyspieszają metabolizm, dodają mocy. Dzięki unormowaniu trawienia bardziej tracimy zbędne kilogramy, bez wykorzystywania większej siły. Poza tym w swoim składzie posiadają sporo składników mineralnych, witamin, które w prosty sposób można dzięki wspomnianym zasilić, ale i dzięki przeciwutleniaczom ochronić własny organizm przed zachorowaniami również na groxne choroby, także raka. Z pewnością do Polski nie przesyłane są jagody w naturalnej postaci. Pierwotnie rosną jedynie na płodnych glebach Ameryki Południowej.

Dlatego można je dostać w formie soku, suszonych owoców, proszku, a najczęściej w formie pigułek.Jagody proponuje się spozywać od jednej do dwóch pigułek lub dwóch łyżeczek proszku acai.

Zależy to od indywidualnych zamiarów i priorytetów.

Czy acai posiadają wady? Zbadane zostały negatywne działania wyłącznie u stosujących je uczulonych na acai berry a także, w sytuacji nadmiernego spozycia problemy jelitowo – żołądkowe u pozostałych stosujących.

Właściwe przyjmowanie jagód acai posiada same zalety. Odnosza się one nie tylko profilaktyki zdrowotnej, wspomagania leczenia wielu chorób, lecz również wpływ na wygląd i kondycję skóry, włosów i paznokci no i szybszą redukcję masy ciała. Rzecz jasna tylko jagody nie sprawią cudów – niezbędne jest wprowadzenie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, w tym jedzenia. Dzięki owocom acai prościej będzie zapanować nad podjadaniem, co będzie miało znaczenie na efekt końcowy suplementacji i ćwiczeń..